Akedi Ana Sayfa English
    SERVİS
SERVİS
SERVİS

Atlascopco, Sandvik, Tamrock, Ingersolland ve Furukawa marka yüzey delici Rock'ların ve yeraltı deliciJumbo'ların özel tamir ve bakım servisişlerini yapmaktadır.

Tamir ve bakım servis işlerinde ORİJİNAL  ve OEM yedek parçalar kullanılmakta olup, Rock ve Jumbo'ların tüm motor, şanzuman, kompresör, yürüyüş grupları, Bom, delici tabancaları(drifter), hidrolik aksamları, elektrik işlemleri, kaporta ve boyamaları dahil olmak üzere yapılmaktadır.

Ayrıca tüm delicimakinalarda kullanılmakta olan TİJ, BİT, ŞANK gibi SARF MALZEMELERİ'inde stoktan satışı yapılmaktadır.

SATTIĞIMIZ PARÇALAR
IMT

DÜŞÜNÜN !!!…

  • Loader lastiğiniz patladığında, 45 dakikada değiştirip , gerek loaderinizi gerekse peşindeki kamyonlarınızı tekrar işe başlattığınızı DÜŞÜNÜN…
  • Şantiyenizde yağcı kadrolarını kaldırdığınızı , makina bakımlarınızda insan hatası riskini sıfıra indirerek , hava ile temas etmemiş , tozdan arınmış yağlar ile makinanızı yağladığınızı DÜŞÜNÜN…
  • Arıza yapan aracınızın yardımına en kısa sürede tam donamınlı bir atölyenin geldiğini DÜŞÜNÜN…
  • Bunlar sadece küçük birer örnek , IMT'yi tanıdıkça size sağlayacağı avantajları çok daha iyi anlayacaksınız…

İşte bu yüzden IMT maden, baraj, otoyol, demiryolu, boru hattı, liman, tünel ve konut inşaatlarında; lastik, servis, bakım, tamir kamyonları ve kaldırma araçları üreten dünyanın 1 numaralı markasıdır.

  • Lastik (sökme-takma) Kamyonları
  • Tamir Kamyonları
  • Yağlama Kamyonları
TAMİR KAMYONLARI

Tamir araçlarının kasası özel aliminyum – çelik karışımlı malzemeden yapılarak maksimum dayanıklılık ve hafiflik sağlanmıştır.

Tamir araçları üzerinde, arazi şartlarında her türlü tamir, kaynak, sökme-takma , yükleme-boşaltma ve aydınlatma yapacak ekipmanlarla donatılmıştır. Kullanılan aletler ise ; dizel kaynak makinası , kompresör , teleskobik hidrolik vinç ve tüm hava ve hidrolik ile çalışan el aletleridir.

Tamir araçları , makinaları yerinde ve arazide iş hızına engel olmadan insan gücünün yapabileceği hataları sıfıra indirerek en büyük nakit olan zamandan kazandırmaktadır.

YAĞLAMA KAMYONLARI

Yağlama araçları ihtiyaç ve isteğe göre üstü açık veya kapalı olarak üretilebilmekte olup , iş makinalarına her türlü yağ değiştirme , gresleme ve filtre değiştirme işini makinanın bulunduğu yere giderek yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Böylece her iş makinasında bir operatör ve bir yağlama elemanı ihtiyacı yerine , ortalama 25-30 iş makinası için sadece o makinanın operatörü ve bir yağlama elemanı görevlendirmek, işçilik maliyetini düşüreceği gibi makinaların işletme veya üretim dışı kalma zamanını da minimuma indirecektir.

LASTİK TAMİR KAMYONLARI

Lastik tamir işinde arazide veya atölyede lastikle ilgili her türlü problemi (lastik tamir, lastik sökme-takma işlemi , lastik yükleme veya boşaltma işleri) 25" (64cm)den 164" (417cm) çapına ve 25 000 Ibs (11 340 kg) ağırlığına kadar her ebat lastik için en büyük yardımcınız olacağına inandığımız lastik tamir kamyonlarını sizlerle tanıştırmaktan mutluyuz.

IMT sadece lastik kamyonu ile yardımcı olmakla kalmamakta , her türlü lastik problemlerinizi çözmek için özel takım ve avadanlıkları ile değişik alternatifler sunmaktadır.

AMIDA

Mobil aydınlatma kulelerinin lideri olan AMIDA, köklü bir firma olan TEREX gurubu ile birleştikten sonra kendini yenileyerek daha modern bir görünüşe de sahip oldu. Sağlam kasaları , galvanize edilmiş aydınlatma kuleleri ve değişebilir aksesuar zenginliği ile inşaat sektörü tarafından çok iyi tanınan ve tercih sebebi yaratan Amida artık AKEDİ güvencesi ile sizlerle…

En çok kullanılan modelleri AL4000 , AL5000 ve LT7000 olan Amida'yla tanışmak için neden bizimle temasa geçmiyorsunuz…?

Akedi Limited Şirketi Web Design: AdaNET